Startovní listina
SHORT
1. Tereza Růžičková - Freki s Divokou krví (čsv) - startovní číslo 1
2. Tomáš Tesař - Anup Tawy (čsv) - startovní číslo 2
3. Přemysl Hruboň - Freya Tawy (čsv) - startovní číslo 12
4. Magdaléna Smíšková - Geralt s Divokou krví (čsv) - startovní číslo 16
5. Bohumil Válek - Azika Srdce draka (čsv), Aischa Love Tawy (čsv) - startovní číslo 17
6. Tomáš Novotný - Buggy (mix) - startovní číslo 18
7. Michaela Buchtová - Freya (mix) - startovní číslo 19
8. Ondřej Bureš - Jimmy (čiv.) - startovní číslo 20
9. Anna Stiborová - Grimm Vlčí tlapka (čsv) - startovní číslo 21
10. Libor Smital - Eron Tawy (čsv) + Alfa Avabil (čsv) - startovní číslo 22
11. Jana Stará - Grey Kanati Vlčí tlapka (čsv) - startovní číslo 23
12. Ladislav Mauer - Aaron Srdce draka (čsv) - startovní čílso 24
13. Peter Stolárik - Hot Chocolate (NKO) - startovní číslo 28
14. Matúš Lajda - Mex (mix) - startovní číslo 29
15. Lenka Bonczková - Ondra Shaeny Wakanda Tachunga + Aini (Saw) - startovní číslo 30
16. Kateřina Fabiánová - Bróg Ragnar Elenya Narmo (Saw) - startovní číslo 31
17. Klára Menoušková - Gaia Nymeria s Divokou krví (čsv) - startovní číslo 32
18. Marie Nečasová - Aschere + Bea + Beruška (čsv&mix) - startovní číslo 34
19. Tereza Píšková - Bonny Podřipský vlk (čsv) - startovní číslo 38
20. Martin Bartusek - Eye of the Storm Vlčí tlapka - startovní číslo 39
21. Pavel Jor - Frigg s Divokou krví (čsv) - startovní číslo 40
MID
1. Jakub Lehotský - Carcharoth s Divokou krví (čsv) - startovní číslo 4
2.Jakub Novotný - Volch (čsv) - startovní číslo 5
3. Irena Markovich - Freya Maya Vlčí tlapka (čsv) + Altaj Norský vlk (čsv) - startovní číslo 6
4. Martina Najmanová - Argos Urozený divoch z euroasie (čsv) - startovní číslo 8
5. Eva Šviráková - Falka Vlčí tlapka (čsv) -startovní číslo 10
6. Ondřej Horáček - Bakara Srdce draka (čsv) - startovní číslo 11
7. Nikola Vávrová - Gina Tawy & Armando Dai Muratori - startovní číslo 13
8. Miroslav Petr Šesták - Galadriel "Maya" Sotis (čsv) - startovní číslo 14
9. Filip Lukáš - Jerry (čsv) - startovní číslo 15
10. Alena Rafajová - Merlin (MOK) - startovní číslo 25
11. Lukáš Janda - Bora (MOK) - startovní číslo 26
12. Jana Tomášiková - KeyRum Alkyra / Kody (BOC) - startovní číslo 27
13. Zdeněk Skula - Cirilla Vlčí tlapka (čsv) - startovní číslo 33
14. Iveta Hajlichová - Cyrio z Molu es (čsv) - startovní číslo 36
15. Helena Urbánková - Erik z Věrné smečky (čsv) - startovní číslo 37
16. Sabina Hohnová - Akim z Vlčí boudy (čsv) - startovní číslo 41
17. David Lampa - Welcoming wolf Eden Severu - startovní číslo 42
18. Vít Urbánek - neznámá kráska ze záchranné stanice - startovní číslo 43
LONG
1.Marcela Satková - Eš Moravský medvídek (kmp) - startovní číslo 3
2. Kristýna Čermáková - Easy - Eibi Nimue Wolf S divokou krví (čsv) - startovní číslo 7
3. Juraj Dermek - Besta Atir bohemia (čsv) - startovní číslo 9
4. Roman Krčmář - Hermiona z Věrné smečky+Beretta z Podřipské samoty (čsv) - startovní číslo 35